Jaki sterownik chcesz naprawić

Wybierz kategorię naprawa sterownikow

O Naszej działalności

Jesteśmy firmą, która znajduje się na polskim rynku od 2008 roku. Cechuje nas pełen profesjonalizm i poważne podejście do każdej naprawy. Posiadamy sprzęt najnowocześniejszej generacji, który umożliwia nam bezproblemową diagnozę usterki, co prowadzi do jej błyskawicznej naprawy, ku zadowoleniu każdego naszego klienta.

W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno naprawy automatycznych skrzyni biegów, komputerów sterujących pracą silnika jak i naprawy sterowników ABS, a te opisane na naszej stronie są tymi, z którymi mamy najczęściej do czynienia.

Zajmujemy się również innymi podzespołami elektronicznymi, takimi jak sterowniki turbin, przepustnic, regenerujemy całe pompy wtryskowe oraz wiele innych. Jeśli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, przejrzyj naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Na nasze usługi udzielamy od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Każdy problem z Twoim sterownikiem rozwiązujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Najczęściej zadawane pytania

- O kosztach naprawy informuje technik dopiero po decyzji klienta przystępujemy do naprawy Cennik Widoczny na każdej stronie
To top