Jaki sterownik chcesz naprawić

Wybierz kategorię naprawa sterownikow

Mycie Czyszczenie DPF SCR Ciężarowe EUR0 6

Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych EURO 6 „D jak i również KAT katalizatorów SCR, (Selektywna Redukcja Katalityczna). Usługę czyszczenia „DPF” EURO 6 samochodów ciężarowych wykonujemy na miejscu w ciągu od 2-6 h po uprzednim ustaleniu terminu maksymalny czas usługi do 3 dni roboczych. Usługa czyszczenia filtra „DPF” w . Cena czyszczenia filtra SCR jest zależna od rozmiaru i rodzaju .

Odpowiednia dbałość o silnik spalinowy może przedłużyć jego żywotność, a także znacząco zmniejszyć zużycie paliwa. Jedną z podstawowych czynności, jaką należy wykonać jest oczyszczenie DPF, czyli filtra cząstek stałych. Pozwoli to nie tylko na zachowanie układu wydechowego w znakomitej kondycji, ale pomoże również w zatroszczeniu się o środowisko, aby do atmosfery trafiało jak najmniej dwutlenku węgla. Zapchany filtr DPF negatywnie wpływa na pracę silnika oraz jego podzespoły.

Czym się zajmujemy?

Ze swojej strony oferujemy profesjonalną regenerację oraz czyszczenie DPF za pomocą specjalnie do tego celu stworzonej maszyny. Jeszcze nie tak dawno wymiana filtra była jedynym rozwiązaniem, jednak to się zmieniło. Zapchany DPF może być pierwszym sygnałem mówiącym, że coś się dzieje z silnikiem. Możliwe, że uszkodzeniu uległ czujnik temperatury zewnętrznej, świece żarowe czy też mieszanka paliwa nie spala się w pełni.

Najczęstsze przyczyny awarii

Jazda po mieście może być szkodliwa dla silnika, gdyż często skutkuje ona uszkodzeniem EGR. Dzieje się tak nawet przy niewielkim przebiegu auta, nieprzekraczającym 150.000 kilometrów. Zbyt częste poruszanie się po mieście przyczynia się do odkładania mokrego nagaru, natomiast wyjazd na trasę ułatwia recyrkulację. Zawór EGR odpowiada za recykling spalin, a ponadto przyczynia się także do zmniejszenia spalania. Jako doświadczona firma, która w branży motoryzacyjnej działa już od wielu lat zajmujemy się usuwaniem nagaru z wnętrza układu wydechowego. Pozwala to przede wszystkim na utrzymanie silnika w znakomitej kondycji oraz pomaga w utrzymaniu jego wysokiej wydajności.

Filtr DPF jest niezwykle istotny, ponieważ to właśnie on informuje użytkownika pojazdu o usterce i pomaga w jej zlokalizowaniu. Wszelkie nieprawidłowości powinny zostać jak najszybciej naprawione, gdyż domino następstw jednej awarii może być bardzo kosztowne. Oferta naszej firmy to naprawa nie tylko samochodów osobowych, ale i ciężarowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń możemy bardzo szybko zregenerować filtr cząstek stałych bez konieczności jego wymieniania.

Usterka DPF objawy Ciężarowe EURO 6

 • Chwilowy brak mocy
 • Częste Dymienie
 • Chwilowy wzrost spalania
 • Brak Mocy
 • Samochód nie odpala
Czyszczenie SCR

Procedura Czyszczenia SCR EURO 6 Ciężarowe:

 • Oględziny filtra
 • Test filtra SCR przed czyszczenie
 • Montaż Katalizatora CAT
Maszyna Czyszcząca DPF

Gwarancja Czyszczenia EURO 6:

 • 12 miesięcy
 • Bez limitu Kilometrów
 • Koszt Mycia wkładu 1000zł brutto
Raport mycie DPF Ciężarowe
To top