wejdź do sklepu

Ogólne warunki ELTRONIC.
Dotyczy między firmą ELTRONIC a klientem. Składając zamówienie klient akceptuje nasze warunki.

1. Zakres usług:
Naprawa elektronicznych i elektromechanicznych elektronika samochodowa.

2. Zamówienia, dostawa i płatność.
Zlecenia napraw przedstawiane są ustnie, telefonicznie, pisemnie bądz przy użyciu formularza zlecenia naprawy znajdującego się na stronie firmowej eltronic24.pl . Wypełnienie formularza zamówienia nie jest wiążące, natomiast otrzymanie od klienta częsci droga pocztową bądz osobiście jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia oraz akceptacją niniejszego regulaminu.

Warunki cenowe są dostępne  w cenniku ceny są stałe.
Wyjątkiem  zmiany ceny jest nietypowa naprawa dodatkowy czas pracy zlecenia np: naprawa "po kims" , uszkodzenia mechaniczne lub uszkodzenia nietypowe dla specyfikacji danej naprawy uszkodzenia mechaniczne, programowe wykonane przez osoby trzecie lub spowodowane sprawą losową. itp. W takim przypadku firma Eltronic ma obowiązek uzgodnienia kosztów naprawy z klientem, przed podjęciem naprawy/wymiany, o ile jest to możliwe zgodnie ze specyfikacjami oraz warunkami technicznymi. .

Czas naprawy/wymiany w firmie ELTRONIC. Czas naprawy na wysyłke od 1 do 2 dni. Naprawa na miejscu od 1 do 8 godzin. Czas naprawy moze ulec nieznacznemu wydłużeniu w zaleznosci od obłożenia pracy dlatego zalecana jest konsulltacja telefoniczna w celu indywidualnego określenia czasu naprawy. Zastrzegamy sobie prawo o przedłuzenie naprawy o 1 dzień roboczy bez podania przyczyny.

Jeżeli w trakcie lub po zakończeniu naprawy/wymiany części, klient zdecyduje sie zrezygnować ze zlecenia dla firmy ELTRONIC, jest z obowiązany do uiszczenia kosztów związanych z podjęciem naszych działań. Koszty te, są ustalanie indywidualnie.
Naprawy po "kims" , koszty próby napawy bezwrotne określone w cenniku.
W momencie otrzymania przez firmę ELTRONIC części od klienta jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia, w przypadku wycofania klient ponosi koszty przesyłek kurierskich.
Jeżeli klient nie odbierze części drogą wysyłkową od firmy ELTRONIC, niezależnie czy jest to przesyłka płatna za pobraniem czy wolna od opłaty, kolejne nadanie przesyłki na życzenie klienta będzie zrealizowane wyłącznie po przedpłacie na konto bankowe.  W wypadku kiedy klient nie zażyczy sobie zwrotu części, bądź jej nie odbierze w czasie dłuższym niż 6 miesięcy (od odebrania części przez firmę ELTRONIC) firma ELTRONIC nie ma obowiązku dalszego przechowywania części, oraz nie ponosi odpowiedzialności za szkody i straty.

Firma ELTRONIC, NIE PONOSI odpowiedzialności za straty bądź uszkodzenia wynikłe podczas transportu lub wysyłki towaru/części.

Płatności za usługi/wymiany, mogą być dokonywane tylko i wyłącznie za pobraniem dostawy od podmiotu dostarczającego, lub za przedpłatą na konto bankowe.

3. Wymiany na życzenie.
W wypadku wymiany części na życzenie klienta, firma ELTRONIC jest zobowiązana TYLKO odpłatnie dostarczyć dla klienta sprawną, używaną lub nową częśc, zamienną dla pierwotnego urządzenia. Firma ELTRONIC nie gwarantuje oraz, nie odpowiada za niepoprawne funkcjonowanie pojazdu pomimo wymiany wyżej wymienionej części.

4. Kalkulacja kosztów.
Szacunki dotyczące kosztów napraw/wymian, są bezpłatne i mogą zostać przekazywane do klienta ustnie telefonicznie bądź E-mailem,

5. Gwarancja
Dowodem oraz podstawą uznania gwarancji jest KARTA GWARANCYJA, PARAGON oraz nienaruszone plomby gwarancyjne oraz sterownik .

Okres gwarancji na usługi napraw jest zależne od naprawianej części.
Otwarcie części wiąże się z utratą gwarancji oraz rozwiązaniem umowy między klientem a firmą Eltronic. Okres gwarancji rozpoczyna sie od dnia zakończenia naprawy/wymiany. Gwarancja obejmuje tylko usterki które zostały usuniete przez firmę ELTRONIC. Gwarancja nie obejmuje zwarć instalacji, przepięć  jak i w przypadku nieprawidłowego montażu, podłączenia, lub niewłaściwej obsługi przez klienta gwarancja zostaje utracona bezwarunkowo. Awarie wynikające z mechanicznych bądź elektromechanicznych przeciążeń nie podlegają gwarancji. Uszkodzenia wynikłe przez czynniki chemiczne, atmosferyczne lub siły wyższe.
Urządzenia uszkodzone przez negatywne oddziaływanie czynników, przed którymi nie zostały fabrycznie zabezpieczone np. Przed zalaniem wodą podczas powodzi, nie podlegają gwarancji o ile firma ELTRONIC nie zabezpieczyła ich na życzenie klienta.


6. Reklamacje i Zwroty
Reklamacje są rozpatrywane w ciągu od 1 do 3 dni roboczych od dostarczenia części do Firmy Eltronic. Zwroty dokonywane są na podstawie dowodu sprzedaży ( faktura lub paragon) w ciągu 14 dni od otrzymania wypełnionego Formularza zwrotu który jest
dostępny na naszej stronie internetowej www.eltronic.pl.

Firma ELTRONIC nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą gwarancyjną, w szczególności wynajmu pojazdów samochodowych, kosztów autoholowania, kosztów montażu i demontażu podzespołów itp.

Firma ELTRONIC zastrzega sobie prawa zmian i roszczeń dla niniejszego regulaminu.

eltronic na allegro
gwarancja

W formie pisemnej oraz plomby na naprawionym module.
Gwarancja obejmuje okres od 12 do 24 miesięcy.